Haber

Hakkari Valisi Ali Çelik vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesi için talimat verdi

Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Yardımcısı Ali Çelik, 3 farklı mahallede incelemelerde bulunarak vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesi için ilgili birimlere talimat verdi.

Vali Çelik, hafta içi ve hafta sonu ilçe, belde, köy, mezra ve merkezde yürütülen çalışmaları mesai saatine bakılmaksızın denetlemeye devam ediyor. Vali Ali Çelik, beraberindeki heyetle Hakkari Üniversitesi Zeynel Beyefendi Yerleşkesi’ndeki asfalt yol çalışmalarını inceledi. Asfalt yol çalışmalarının son durumu hakkında Belediye Başkan Yardımcısı Hamit Zibek’ten bilgi alan Vali Çelik, yol çalışmalarının bir an önce tamamlanarak öğrencilerin mağduriyetlerinin giderilmesi yönünde talimat verdi.

Vali Ali Çelik ve beraberindeki heyet daha sonra Keklikpınar İlçesi Bayram Çalı Caddesi üzerinde yıkılan duvarda incelemelerde bulundu. Vatandaşların doğalgaz taleplerini, istek ve ihtiyaçlarını da dinleyen Vali Çelik, yıkılan duvarın bir an önce inşa edilmesi ve vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesi için ilgili birimlere talimat verdi. – HAKKARI

haber-yenisarbademli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu