Teknoloji

Dead Space 2 Remake Geliştirilebilir

Elektronik Sanatlar ve EA Motifi, Ölü Uzay 2 Yeniden Yapım Düğmeye basmış da olabilirler. Şimdilik resmi bir açıklama gelmese de ilk oyunun yeniden yapımı bazı işaretler taşımak üzere. Detaylar burada.

EA Play Live 2021 sunumu sırasında duyurulan Dead Space Remake, geçtiğimiz Cuma günü PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için yayınlandı. Güncel nesil Frostbite motoru, üst düzey görseller ve Dead Space 2 ve Dead Space 3 oyunlarından hikaye içeriği ve oynanış mekaniğine ek olarak, soyma ve oynanışınıza göre USG Ishimura gemisinde yükleme ekranı olmadan gezinme imkanı , düşmanlarımızın vücutlarını tamamen kırmadan parçalarını veya belirli kısımlarını koparmanın mümkün olacağı yer. Dış etkenlerin oluştuğu Intensity Director sistemi ile orijinal oyunun her yönüyle geliştirildiği bir deneyim sunmuştur.

Dead Space 2 Remake Geliyor mu?

Şimdilik resmi bir açıklama yapılmasa da Electronic Arts ve EA Motive stüdyosu bu tarafta çalışıyor gibi görünüyor. Bildiğiniz gibi üretilen Dead Space, bir süre tamamlandıktan sonra açılan New Game+ seçeneği ile geliyor. GameSpot sitesi tarafından fark edilen bir detaya göre New Game+’ı ikinci kez oynarsanız oyuna ilk seferde dahil olmayan yeni metin günlükleri ekleniyor. Bu metinlerde, karakterlerin gelecek yıl beklenen işten çıkarma nedeniyle yeni istihdam fırsatları hakkında e-posta yoluyla mesaj attığı görülüyor. Konuşmaların sonraki aşamalarında, muhtemelen Yayılıyor.

Sprawl, Dead Space 2 oyununda ortaya çıktı. Satürn gezegeni etrafında dönen devasa uzay istasyonu, karakterimizin başka bir Necromorph salgınıyla karşı karşıya kaldığı ve hayatta kalma çabalarına son sürat devam ettiği bir diğer yerdi.

Şu an itibariyle ne Electronic Arts ne de EA, Motive Dead Space 2 Remake için resmi bir ipucu vermedi. Bu nedenle gelişmeleri yakından takip edeceğiz. Ancak New Game+ ile eklenen günlük metinlerini de unutmamak gerekiyor.

dargecithaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu