Haber

Okul Sporları Bocce İl Şampiyonası tamamlandı

Manisa Gençlik ve Sporİl Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen Okul Sporları Gençler (Kız-Erkek) Bocce İl Şampiyonası sona erdi.

Manisa’da 70 okuldan 350 sporcunun katılımıyla 17 ilçede düzenlenen Okul Sporları Küçükler (Kız-Erkek) Bocce İl Şampiyonası müsabakaları tamamlandı. 12-14 Aralık tarihlerinde 19 Mayıs Stadyumu yanındaki bocce sahasında yapılan final maçları oldukça heyecanlı ve çekişmeli geçti. Maçların sonunda; Kızlarda Akhisar Şehit Hasan Acar İlkokulu birinci, Alaşehir Kavaklıdere Atatürk İlkokulu ikinci, Alaşehir Kavaklıdere İlkokulu üçüncü ve Kırkağaç 12 Eylül İlkokulu dördüncü oldu.

Erkeklerde ise Akhisar Şehit Hasan Acar İlkokulu birinci, Kırkağaç Bakır Atatürk-Hilmi Bakırlı İlkokulu ikinci, Salihli Duraşıllı Mimar Sinan İlkokulu üçüncü ve Alaşehir Uluderbent Şehit Mesut Müellif İlkokulu dördüncü oldu. Dereceye giren sporculara Okul Sporları İl Teşkilat Kurulu ve beden eğitimi öğretmenleri tarafından kupa ve madalyaları verildi. Dereceye giren okullar küme maçlarında Manisa’yı temsil edecek. – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu