Haber

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir’de ağırlanan depremzedelerle birlikte iftarda iftar etti

Savran, “Allah’ın izniyle bir arada olduğumuz ve kalplerimiz birlikte attığı sürece aşamayacağımız sorun yoktur” dedi. söz konusu.

İl Muhtarı Dr. Mehmet Savran, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından farklı şehirlerden gelen ve aileleriyle birlikte Nevşehir’de misafir edilen depremzedelerle merkeze geldi.

Özel Zeki Soyak Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu’nda eşi Nejla Savran ile katıldığı iftar programında depremzedelerle sohbet eden Savran, vatandaşların rahmet ve şefkatin yaşandığı Ramazan ayını tebrik etti.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerde hayatını kaybeden vatandaşların acısıyla bu mübarek ayı karşıladıklarını belirten Önder Savran, hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, geride kalanlara sabır ve başsağlığı diledi. Önder Savran, on bir ayın sultanı Ramazan’ın birçok nimeti içinde barındırdığına işaret ederek, “On bir ayın sultanı olan Ramazan, küskünlüklerin unutulduğu, küskünlüklerin sona erdiği, kardeşlik duygularının pekiştiği, paylaşma ve yardımlaşma demektir. . Allah’ın izniyle, ortada olduğumuz ve kalplerimiz birlikte attığı sürece, gelemeyeceğimiz hiçbir sorun yoktur.

Bakın deprem bölgesi hızla toparlanıyor. Bu güçlü günleri hep birlikte atlatacağız. Nevşehir Belediyesi olarak tüm imkanlarımızla depremzedelerimizin yanında olacağız.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

sarigol-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu