Haber

MHP, Cumhur İttifakı’nın adayını Buldan’da açıkladı

Cumhur İttifakı’nın ortak adayla seçime gireceği merkezlerden biri olan Denizli’nin Buldan ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından Buldan Belediye Başkanı Adayı açıklanan Mesut Sarıbaloğlu, “Başarılı olacağız” dedi. Bu işte bize güvenenleri utandırmayacağız.”

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, dün 3 il, 10 büyükşehir ilçe ve 42 ilçe olmak üzere isimleri kesinleşen 55 belediye başkan adayını açıkladı. Açıklanan listede Cumhur İttifakı’nın Buldan ilçesinde Mesut Sarıbaloğlu aday gösterildi.

MHP’nin Buldan Belediye Başkanı Adayı olarak gösterdiği Mesut Sarıbaloğlu, teşekkür mesajı yayınladı. Sarıbaloğlu mesajında ​​şu ifadeleri kullandı:

“2024 yılında yapılacak Yerel Yönetimler Genel Seçiminde Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi’nin Buldan Belediye Başkanı Adayı olarak beni aday gösterdikleri için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Bilge Önderimiz Dr. Devlet Bahçeli’ye teşekkür ediyorum. MHP’miz Denizli’ye İl Lideri Avukat Mehmet Ali Yılmaz, İlçe Başkanımız İbrahim Aksüt’e, teşkilatımızın tüm mensuplarına ve bu süreçte bizi görmek isteyen tüm Buldan halkına teşekkür ediyorum. Şahsım ve Buldan Millet İttifakı olarak biz de elimizden geleni yapacağız. Bize verilen bu göreve layık olmak için gece gündüz tüm gücümüzle çalışacağız. Rabbimin izniyle seçmenlerimiz Bu görevi onların nezaketiyle başaracağız ve bize güvenenleri utandırmayacağız” – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu