Yaşam

Hakkında şikayette bulunduğu Polat ailesi hakim karşısına çıktı, Banu Parlak karnını atarak kutlama yaptı.

Haklarındaki soruşturma kapsamında 10 gün önce tutuklanan müzisyen çift Dilan Polat ve Engin Polat, Banu Parlak Güzellik merkezinin vurulmasına ilişkin soruşturma kapsamında ifade vermek üzere Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’na getirildi. İfadeleri alınan çift, tutuklanma talebiyle hakimliğe sevk edilirken Banu Parlak, göbek attığı anları paylaştı.

SİLAHLI SALDIRIYA TEŞKİLAT SUÇU

Şarkıcı Banu Parlak’ın Bahçeşehir 1. Bölüm Tabiat Parkı’ndaki güzellik merkezine 1 Ekim’de silahlı saldırı düzenlendi. Soruşturma kapsamında Dilan Polat-Engin Polat çifti ve Sezgin Polat azmettirici sıfatıyla ifade vermek üzere Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’na getirildi. Şarkıcı Banu Parlak’ın Bahçeşehir’deki güzellik merkezinin çekimi. Engin ve Dilan Polat ile Sezgin Polat çifti, silahlı saldırıya azmettirmek suçundan tutuklanma talebiyle Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edildi.

GÖBEK ÇARPMASIYLA KUTLADI

Çiftin ifade vermek üzere adliyeye getirildiği anın fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Banu Parlak, şunları söyledi: “Vurulma olayımızla ilgili gelişmeler var. Duyduğuma göre, tedavi için Küçükçekmece Adliyesi’ne götürülmüşler. Biz de sizler gibi ne olacağını bekliyoruz. Tekrar açıklama için aradıkları bir gelişme var. O yüzden “Çok mutluyum. Dosya gizli olduğu için elimizde fazla bir bilgi yok” dedi. Çiftin tutuklama talebiyle hakimlik mahkemesine sevk edildiğini duyan Parlak, Instagram hesabından oryantal dansını paylaşarak kutlama yaptı.

NE OLDU?

Banu Parlak, geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada, 2 yıldır arasının bozulduğu Engin-Dilan Polat çiftinin kendisine suikast girişiminde bulunduğunu ve bunun için tetikçi tutulduğunu iddia ederek, şunları söylemişti: “Bana bir şey olursa sorumlusu Dilan Polat ve Engin Polat’tır.” Parlak’ın çiftten şikayetçi olması üzerine Bahçeşehir’deki güzellik merkezine iki silahlı saldırı düzenlendi. Kimsenin yaralanmadığı olayla ilgili Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatılırken, 5 Ekim’de gerçekleştirilen operasyonda 5 şüpheli gözaltına alındı. Polisteki işlemlerinin ardından şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından tutuklandı. ‘Suç örgütüne üye olmak’, ‘örgüt faaliyeti kapsamında silahla tehdit etmek’ ve ‘mala zarar vermek’ suçlarından dolayı ilgili makamlara sevk edildiler. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

haber-serinhisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu