Teknoloji

Amnesia: The Bunker çıkış tarihi ertelendi: Oyun çökmeler yaşıyor

 
Frictional Games tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak korku odaklı hayatta kalma nişancı aksiyon oyunu Amnesia: The Bunker ertelendi. Oyun şimdi 6 Haziran’da piyasaya sürülecek ve daha önce planlanan 23 Mayıs çıkış tarihini iki hafta geciktirecek. Serideki yeni oyun Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam ve Epic Games Store üzerinden) için çıkacak.
 
Ekip ertelemeyle ilgili açıklamalarda bulundu.
 
 
 
İki haftalık bir gecikmeye konu olan Amnesia: Bunker’ın kreatif direktörü Fredrik Olsson, bahisle ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu. Olsson bir video mesaj açıklamasında şunları söyledi: “Mevcut oyundaki hataları filtreliyoruz. Süreçte tanımlanması, yeniden oluşturulması ve düzeltilmesi gereken pek çok nadir çökme sorunuyla karşılaştık. Bu yüzden şimdi oyunu sunmayı amaçlıyoruz. Belirlediğimiz tarihten itibaren iki haftalık bir gecikme ile size. Hafta sonları da dahil olmak üzere takımı gece gündüz oyunu eğitmek için eğitebilirdik, ancak bu Frictional’da yaptığımız bir şey değil.”
 
Amnesia: The Bunker 1. Dünya Savaşı temasına dayanıyor ve oyunda terk edilmiş bir sığınaktan kaçmaya çalışıyoruz. Bu amaç doğrultusunda birinci şahıs kamera bakış açısıyla ilerliyor, sığınağın sağını ve solunu keşfediyor ve önümüze çıkan ürkütücü unsurları ortadan kaldırıyoruz.
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu